501 279 064
info@allutron.com
Zadaj pytanie

Żaluzje

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są jednym z najstarszych, ale nadal popularnych form osłon przeciwsłonecznych. Różnorodność rozwiązań daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz a ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to niezwykle eleganckie, nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Doskonale absorbują promienie słoneczne dzięki czemu ich zewnętrzne zastosowanie pozwala na zaoszczędzeniu na kosztach klimatyzacji. Umożliwiają płynną regulację dopływu promieni słonecznych do środka pomieszczenia.

Galeria zdjęć